
Varenummer: 2516844
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt), mikrofiber |
|---|---|
| Materiale, bagside | Termoplastisk gummi |
| Størrelse | 60x90 cm |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Farve | Beige |
| Farvemetode | Farvet |
| Kvalitet | GOLD |
| Producent |
Varenummer: 2516844
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt), mikrofiber |
|---|---|
| Materiale, bagside | Termoplastisk gummi |
| Størrelse | 60x90 cm |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Farve | Beige |
| Farvemetode | Farvet |
| Kvalitet | GOLD |
| Producent |