
Kunstfiner. B200 x H60 x D3 cm
Varenummer: 3650126
| Materiale | , , Massiv birk |
|---|---|
| Stel | , , Massiv birk |
| Farve | Varm eg |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 200 cm, Højde 60 cm, Dybde 3 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 69 cm, Længde 113 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 19 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B200 x H60 x D3 cm
Varenummer: 3650126
| Materiale | , , Massiv birk |
|---|---|
| Stel | , , Massiv birk |
| Farve | Varm eg |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 200 cm, Højde 60 cm, Dybde 3 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 69 cm, Længde 113 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Maks. belastning | 19 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


