
Krom. B36 x L46 x H46 cm
Varenummer: 3640262
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Stål, Ben Stål |
| Hylde | Stål |
| Stel | Stål |
| Farve | Krom |
| Størrelse samlet | Bredde 36 cm, Længde 46 cm, Højde 46 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 49 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Producent |
Krom. B36 x L46 x H46 cm
Varenummer: 3640262
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Stål, Ben Stål |
| Hylde | Stål |
| Stel | Stål |
| Farve | Krom |
| Størrelse samlet | Bredde 36 cm, Længde 46 cm, Højde 46 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 49 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Producent |



