
Varenummer: 6879800
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 40°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Vægt | 300 g/m². |
| Vægt betræk | 170 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Multifarvet |
| Design | Stribet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 500 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6879800
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 40°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Vægt | 300 g/m². |
| Vægt betræk | 170 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Multifarvet |
| Design | Stribet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 500 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


