
Varenummer: 6842319
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | Forside:100% polyester,Bagside:100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt forside | 340 g/m². |
| Vægt bagside | 270 g/m². |
| Vægt betræk | 125 g |
| Størrelse | Bredde 35 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Velour, Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 300 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6842319
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | Forside:100% polyester,Bagside:100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt forside | 340 g/m². |
| Vægt bagside | 270 g/m². |
| Vægt betræk | 125 g |
| Størrelse | Bredde 35 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Velour, Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 300 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



