
Varenummer: 6886842
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 100 g/m². |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 40 cm |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Grå |
| Design | Ensfarvet |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6886842
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 100 g/m². |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 40 cm |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Grå |
| Design | Ensfarvet |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



