
Taske fremstillet af polypropylen (100% genanvendt) i en dyb blå farve. Det rummelige design er ideelt til alsidig brug såsom indkøb, rejser og daglige ærinder. Kan bære til 20 kg. Let at vedligeholde med kun pletrens. B18 x L43 x H43 cm
| Materiale | Polypropylen (100% genanvendt) |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 18 cm, Længde 43 cm, Højde 43 cm |
| Farve | Blå |
| Vask | Kun pletrens |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Vægt | 100 g/m². |
| Yderligere info | Max belastning 20 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Taske fremstillet af polypropylen (100% genanvendt) i en dyb blå farve. Det rummelige design er ideelt til alsidig brug såsom indkøb, rejser og daglige ærinder. Kan bære til 20 kg. Let at vedligeholde med kun pletrens. B18 x L43 x H43 cm
| Materiale | Polypropylen (100% genanvendt) |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 18 cm, Længde 43 cm, Højde 43 cm |
| Farve | Blå |
| Vask | Kun pletrens |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Vægt | 100 g/m². |
| Yderligere info | Max belastning 20 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



