
Duftlys i en elegant brun glasbeholder, der passer til de fleste indretningsstile. Lyset giver en beroligende duft med op til 60 timers brændetid. Ø13 x H12 cm
Varenummer: 4912795
| Størrelse | Diameter 13 cm, Højde 12 cm |
|---|---|
| Farve | Brun |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 60 timer |
| Stearinlys type | Parfumeret |
| Type | Lys |
| Beholderens materiale | Glas |
| Vægt | 1366 g |
| Fareangivelse(r) | Indeholder BENZOPHENONE-12, 4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE, ETHYL LINALOOL, LIMONENE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENE. Kan udløse allergisk reaktion. |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Duftlys i en elegant brun glasbeholder, der passer til de fleste indretningsstile. Lyset giver en beroligende duft med op til 60 timers brændetid. Ø13 x H12 cm
Varenummer: 4912795
| Størrelse | Diameter 13 cm, Højde 12 cm |
|---|---|
| Farve | Brun |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 60 timer |
| Stearinlys type | Parfumeret |
| Type | Lys |
| Beholderens materiale | Glas |
| Vægt | 1366 g |
| Fareangivelse(r) | Indeholder BENZOPHENONE-12, 4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE, ETHYL LINALOOL, LIMONENE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENE. Kan udløse allergisk reaktion. |
| Producent | Kontakt Kundeservice |