
Varenummer: 1767566
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vaskes før brug, Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 40 cm |
| Styk pr. pakke | 2 styk |
| Vægt | 115 g/m². |
| Farvemetode | Pigment printet |
| Egenskab | Med broderi |
| Farve | Grøn, Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 1767566
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vaskes før brug, Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 40 cm |
| Styk pr. pakke | 2 styk |
| Vægt | 115 g/m². |
| Farvemetode | Pigment printet |
| Egenskab | Med broderi |
| Farve | Grøn, Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |