
Varenummer: 1765026
| Materiale | Polyester/polypropylen |
|---|---|
| Vask | Håndvask skåne metode |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Må ikke bleges eller vrides |
| Størrelse | Bredde 33 cm, Længde 43 cm |
| Vægt | 550 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Farve | Brun |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 1765026
| Materiale | Polyester/polypropylen |
|---|---|
| Vask | Håndvask skåne metode |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Må ikke bleges eller vrides |
| Størrelse | Bredde 33 cm, Længde 43 cm |
| Vægt | 550 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Farve | Brun |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |