
Varenummer: 1759300
| Materiale | 83% papirgarn/13% polyester/4% polyethylen |
|---|---|
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Størrelse | Bredde 37 cm, Længde 150 cm |
| Vægt | 500 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Farve | Natur |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | , |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 1759300
| Materiale | 83% papirgarn/13% polyester/4% polyethylen |
|---|---|
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Størrelse | Bredde 37 cm, Længde 150 cm |
| Vægt | 500 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Farve | Natur |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | , |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |