
Indendørs lyskæde. 10 LED. Varmt hvidt lys. Med timer. Ekskl. batterier. 4,5 m lys + 0,3 m ledning
Varenummer: 4912433
| Materiale | PE (polyethylene), Polyethylenterephthalat |
|---|---|
| Farve | Sort, Klar |
| Størrelse | Længde 480 cm |
| Indbygget LED | Ja |
| Type pære/LED | LED |
| Kelvin farve | 2200 K |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Bemærkning til legetøj | Advarsel. Ikke egnet til børn under 3 år. |
| Timerinterval | 6/18 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Indendørs lyskæde. 10 LED. Varmt hvidt lys. Med timer. Ekskl. batterier. 4,5 m lys + 0,3 m ledning
Varenummer: 4912433
| Materiale | PE (polyethylene), Polyethylenterephthalat |
|---|---|
| Farve | Sort, Klar |
| Størrelse | Længde 480 cm |
| Indbygget LED | Ja |
| Type pære/LED | LED |
| Kelvin farve | 2200 K |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Bemærkning til legetøj | Advarsel. Ikke egnet til børn under 3 år. |
| Timerinterval | 6/18 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |