
Bruges med vand og æterisk olie for at sprede fugt og duft. Med LED-lys og USB-kabel. Ekskl. æteriske olier. Ø11 x H16 cm
Varenummer: 4912051
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Polypropylen |
|---|---|
| Farve | Hvid, Træ |
| Størrelse | Diameter 11 cm, Højde 16 cm |
| Antal pærer/LED | 2 Stk |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 6 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 50000 timer |
| Energikilde | USB kabel |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Bruges med vand og æterisk olie for at sprede fugt og duft. Med LED-lys og USB-kabel. Ekskl. æteriske olier. Ø11 x H16 cm
Varenummer: 4912051
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Polypropylen |
|---|---|
| Farve | Hvid, Træ |
| Størrelse | Diameter 11 cm, Højde 16 cm |
| Antal pærer/LED | 2 Stk |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 6 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 50000 timer |
| Energikilde | USB kabel |
| Producent | Kontakt Kundeservice |