
Varenummer: 4912721
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas, Stål |
|---|---|
| Farve | Støvet blomme |
| Størrelse | Diameter 15 cm, Højde 25 cm |
| Antal pærer/LED | 4 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 80 |
| Kelvin farve | 2800 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Touch control |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |
Varenummer: 4912721
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas, Stål |
|---|---|
| Farve | Støvet blomme |
| Størrelse | Diameter 15 cm, Højde 25 cm |
| Antal pærer/LED | 4 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 80 |
| Kelvin farve | 2800 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Touch control |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |