
Stål og plast. Lampeskærm i stof. Med touch control, 3 lysstyrker og timer. Ekskl. batterier. Ø17 x H20 cm
Varenummer: 4912616
| Materiale | 100% polyester, Akrylonitril butadien styren, Polypropylen, Stål |
|---|---|
| Farve | Brun, Hvid |
| Størrelse | Diameter 17 cm, Højde 20 cm |
| Indbygget LED | Ja |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 40 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | 3 lysstyrker, Timerfunktion, Touch control |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerinterval | 6/18 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål og plast. Lampeskærm i stof. Med touch control, 3 lysstyrker og timer. Ekskl. batterier. Ø17 x H20 cm
Varenummer: 4912616
| Materiale | 100% polyester, Akrylonitril butadien styren, Polypropylen, Stål |
|---|---|
| Farve | Brun, Hvid |
| Størrelse | Diameter 17 cm, Højde 20 cm |
| Indbygget LED | Ja |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 40 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | 3 lysstyrker, Timerfunktion, Touch control |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerinterval | 6/18 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |