
Sort solcellelampe med glaskugle i et krakeleret design. LED-pæren lyser ved skumring og giver 6-8 timers belysning. Lampen er placeret på et spyd, så du nemt kan sætte den i jorden. Ø8 x H35 cm
Varenummer: 6425011
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas, Polypropylen |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Størrelse | Diameter 8 cm, Højde 35 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 8 cm, Længde 8 cm, Højde 26 cm |
| Vægt | 0,295 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 5 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 6-8 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Solarpanel type | Amorphous |
| Egenskab | Genopladelig |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Batterier | Inkl. |
| Antal batterier | 1 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |
Sort solcellelampe med glaskugle i et krakeleret design. LED-pæren lyser ved skumring og giver 6-8 timers belysning. Lampen er placeret på et spyd, så du nemt kan sætte den i jorden. Ø8 x H35 cm
Varenummer: 6425011
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas, Polypropylen |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Størrelse | Diameter 8 cm, Højde 35 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 8 cm, Længde 8 cm, Højde 26 cm |
| Vægt | 0,295 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 5 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 6-8 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Solarpanel type | Amorphous |
| Egenskab | Genopladelig |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Batterier | Inkl. |
| Antal batterier | 1 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |



