
Genopladelig bordlampe med en moderne kromfinish. Det ledningsfri design gør den nem at placere overalt, fra havebordet til altanen. Lampen har en praktisk timerfunktion og oplades via et USB-C-kabel. Genopladelige batterier skal købes separat. Ø11 x H21 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Stål |
|---|---|
| Farve | Krom |
| Størrelse | Diameter 11 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 0,25 kg |
| Antal pærer/LED | 12 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 18 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 50000 timer |
| Energikilde | USB-C kabel og genopladelige batterier (AA) |
| Egenskab | Genopladelig, Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerfunktion | Ja |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |
Genopladelig bordlampe med en moderne kromfinish. Det ledningsfri design gør den nem at placere overalt, fra havebordet til altanen. Lampen har en praktisk timerfunktion og oplades via et USB-C-kabel. Genopladelige batterier skal købes separat. Ø11 x H21 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Stål |
|---|---|
| Farve | Krom |
| Størrelse | Diameter 11 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 0,25 kg |
| Antal pærer/LED | 12 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 18 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 50000 timer |
| Energikilde | USB-C kabel og genopladelige batterier (AA) |
| Egenskab | Genopladelig, Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerfunktion | Ja |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |



