
Batterilampe med en dekorativ, lysebrun glasskærm med hvirveltekstur. Det batteridrevne design giver dig fleksibiliteten til at placere den hvor som helst. Lampen har også en praktisk indbygget timer. Kræver 4 AA-batterier (medfølger ikke). Ø14 x H17 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas |
|---|---|
| Farve | Lys brun |
| Størrelse | Diameter 14 cm, Højde 17 cm |
| Vægt | 0,732 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 8 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 180 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerfunktion | Ja |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |
Batterilampe med en dekorativ, lysebrun glasskærm med hvirveltekstur. Det batteridrevne design giver dig fleksibiliteten til at placere den hvor som helst. Lampen har også en praktisk indbygget timer. Kræver 4 AA-batterier (medfølger ikke). Ø14 x H17 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas |
|---|---|
| Farve | Lys brun |
| Størrelse | Diameter 14 cm, Højde 17 cm |
| Vægt | 0,732 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 8 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 180 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerfunktion | Ja |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |



