
Udendørs kunstig plante med mønstrede blade i grønne nuancer. Denne hængeplante egner sig godt til at blive placeret i en hængende potte eller på en hylde for at skabe en hyggelig atmosfære på din terrasse eller altan. L75 x Ø35 x H30 cm
| Størrelse samlet | Længde 75 cm, Diameter 35 cm, Højde 30 cm |
|---|---|
| Blomsterpotte størrelse | Diameter:12 cm,Højde:10 cm |
| Materiale | Cement, Polyester, Polyethylen, Polypropylen, Stål |
| Farve | Grøn |
| Vægt | 0,48 kg |
| Egenskaber | UV-beskyttet |
| Frostsikker | Nej |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Udendørs kunstig plante med mønstrede blade i grønne nuancer. Denne hængeplante egner sig godt til at blive placeret i en hængende potte eller på en hylde for at skabe en hyggelig atmosfære på din terrasse eller altan. L75 x Ø35 x H30 cm
| Størrelse samlet | Længde 75 cm, Diameter 35 cm, Højde 30 cm |
|---|---|
| Blomsterpotte størrelse | Diameter:12 cm,Højde:10 cm |
| Materiale | Cement, Polyester, Polyethylen, Polypropylen, Stål |
| Farve | Grøn |
| Vægt | 0,48 kg |
| Egenskaber | UV-beskyttet |
| Frostsikker | Nej |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


