
Solseng i olieret FSC®-hårdttræ. B75 x L198 x H90 cm
Varenummer: 3725212
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Længde 198 cm, Højde 90 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 30 |
| Størrelse usamlet | Bredde 10 cm, Længde 203 cm, Højde 68 cm |
| Vægt | 18 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Stål, Ryg Massivt akacietræ, Stål, Sæde Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Hjul | Massivt akacietræ |
| Funktion | 4 positioner |
| Egenskaber | Hjul |
| Behandling | Hvidolieret |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Solseng i olieret FSC®-hårdttræ. B75 x L198 x H90 cm
Varenummer: 3725212
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Længde 198 cm, Højde 90 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 30 |
| Størrelse usamlet | Bredde 10 cm, Længde 203 cm, Højde 68 cm |
| Vægt | 18 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Stål, Ryg Massivt akacietræ, Stål, Sæde Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Hjul | Massivt akacietræ |
| Funktion | 4 positioner |
| Egenskaber | Hjul |
| Behandling | Hvidolieret |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |


