
Udendørs loungestol i olieret FSC®-hårdttræ og polypropylen. B65 x H76 x D65 cm
Varenummer: 3726018
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 76 cm, Dybde 65 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 35 |
| Stole armlæns højde | 58 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 65,5 cm, Længde 92 cm, Højde 22 cm |
| Vægt | 8 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Ryg 100% polypropylen, Sæde 100% polypropylen, Armlæn Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Udendørs loungestol i olieret FSC®-hårdttræ og polypropylen. B65 x H76 x D65 cm
Varenummer: 3726018
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 76 cm, Dybde 65 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 35 |
| Stole armlæns højde | 58 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 65,5 cm, Længde 92 cm, Højde 22 cm |
| Vægt | 8 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Ryg 100% polypropylen, Sæde 100% polypropylen, Armlæn Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


