
Instruktørstol i stål og textiline. Kan klappes sammen. B65 x H80 x D66 cm
Varenummer: 3725147
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 80 cm, Dybde 66 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 60 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 66,5 cm, Længde 81 cm, Højde 10,5 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , Armlæn Stål, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Beige |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Instruktørstol i stål og textiline. Kan klappes sammen. B65 x H80 x D66 cm
Varenummer: 3725147
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 80 cm, Dybde 66 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 60 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 66,5 cm, Længde 81 cm, Højde 10,5 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , Armlæn Stål, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Beige |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


