
Loungestol i olieret FSC®-hårdttræ. B75 x H90 x D90 cm
Varenummer: 3726154
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Højde 90 cm, Dybde 90 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 36 |
| Stole armlæns højde | 57 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 111 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 11,9 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Ryg Massivt akacietræ, Sæde Massivt akacietræ, Armlæn Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Behandling | Hvidolieret |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Loungestol i olieret FSC®-hårdttræ. B75 x H90 x D90 cm
Varenummer: 3726154
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Højde 90 cm, Dybde 90 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 36 |
| Stole armlæns højde | 57 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 111 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 11,9 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Ryg Massivt akacietræ, Sæde Massivt akacietræ, Armlæn Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Behandling | Hvidolieret |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


