
2-personers sofamodul til modul-loungesæt. Aluminium og olieret FSC®-hårdttræ. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. Kan spejlvendes. B153 x H72 x D84 cm
Varenummer: 3725153
| Størrelse samlet | Bredde 153 cm, Højde 72 cm, Dybde 84 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 30 |
| Størrelse usamlet | Bredde 79,5 cm, Længde 156,5 cm, Højde 34,5 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Materiale | , Massivt akacietræ, , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 25 kg/m³, Monteringspude 100% polyester, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polyester, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Personer | 2 |
| Egenskaber | Sofaen kan spejlvendes |
| Behandling | Olieret, |
| Farve | Sort, Natur |
| Testet til | 220 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
2-personers sofamodul til modul-loungesæt. Aluminium og olieret FSC®-hårdttræ. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. Kan spejlvendes. B153 x H72 x D84 cm
Varenummer: 3725153
| Størrelse samlet | Bredde 153 cm, Højde 72 cm, Dybde 84 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 30 |
| Størrelse usamlet | Bredde 79,5 cm, Længde 156,5 cm, Højde 34,5 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Materiale | , Massivt akacietræ, , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 25 kg/m³, Monteringspude 100% polyester, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polyester, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Personer | 2 |
| Egenskaber | Sofaen kan spejlvendes |
| Behandling | Olieret, |
| Farve | Sort, Natur |
| Testet til | 220 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


