
Sidebord i stål og fibercement. Ø45 x H50 cm
Varenummer: 3726205
| Størrelse samlet | Diameter 45 cm, Højde 50 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 48/36,5 cm, Længde 48/36,5 cm, Højde 4/36 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Materiale | , Plade Stål, |
| Møbelsko | Polyester |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Mørk sand |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |
Sidebord i stål og fibercement. Ø45 x H50 cm
Varenummer: 3726205
| Størrelse samlet | Diameter 45 cm, Højde 50 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 48/36,5 cm, Længde 48/36,5 cm, Højde 4/36 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Materiale | , Plade Stål, |
| Møbelsko | Polyester |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Mørk sand |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |


