
Relaxstol i aluminium og textiline. Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte. Kan klappes sammen.
Varenummer: 3726010
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 117 cm, Dybde 92 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 50 |
| Stole armlæns højde | 73 cm |
| Vægt | 7,1 kg |
| Materiale | , Ryg Polyuretanskum, , , Armlæn Polypropylen, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Reb | 100% polyester |
| Funktion | Kan klappes sammen, Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte |
| Behandling | |
| Farve | Grå |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Relaxstol i aluminium og textiline. Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte. Kan klappes sammen.
Varenummer: 3726010
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 117 cm, Dybde 92 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 50 |
| Stole armlæns højde | 73 cm |
| Vægt | 7,1 kg |
| Materiale | , Ryg Polyuretanskum, , , Armlæn Polypropylen, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Reb | 100% polyester |
| Funktion | Kan klappes sammen, Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte |
| Behandling | |
| Farve | Grå |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |



