
Campingstol i stål og polyester. Kan klappes sammen. Inkl. opbevaringstaske.
Varenummer: 3726151
| Størrelse samlet | Bredde 86 cm, Højde 105 cm, Dybde 60 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 47 |
| Stole armlæns højde | 62 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn 100% polyester, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Opbevaringstaske | 100% polyester |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | |
| Farve | Grå |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Kopholder, Opbevaringstaske |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Campingstol i stål og polyester. Kan klappes sammen. Inkl. opbevaringstaske.
Varenummer: 3726151
| Størrelse samlet | Bredde 86 cm, Højde 105 cm, Dybde 60 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 47 |
| Stole armlæns højde | 62 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn 100% polyester, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Opbevaringstaske | 100% polyester |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | |
| Farve | Grå |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Kopholder, Opbevaringstaske |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |



