
Campingstol i stål og polyester. Kan klappes sammen.
Varenummer: 3726029
| Størrelse samlet | Bredde 57 cm, Højde 84 cm, Dybde 62 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 55 cm |
| Vægt | 2,2 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn Polypropylen, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | |
| Farve | Assorteret |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Campingstol i stål og polyester. Kan klappes sammen.
Varenummer: 3726029
| Størrelse samlet | Bredde 57 cm, Højde 84 cm, Dybde 62 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 55 cm |
| Vægt | 2,2 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn Polypropylen, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | |
| Farve | Assorteret |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |



