
Havebord med udtræk. Inklusiv 2 tillægsplader, som kan opbevares under bordpladen. Havebordet har en sort bordplade i kunsttræ. Matchende stel og ben i pulverlakeret aluminium. Kunstigt træ har udseende og tekstur af naturligt træ uden behov for vedligeholdelse. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. Du kan nemt udvide bordet til enten 229 eller 276 cm for at rumme større sammenkomster. B95 x L172 x H76 cm
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 172/276 cm, Højde 76 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 67 cm |
| Udtræksbord | Inkl. 2 tillægsplader, Tillægspladerne kan opbevares under bordpladen |
| Størrelse usamlet | Bredde 99/60 cm, Længde 210/99 cm, Højde 11/9 cm |
| Vægt | 35,7/12,75 kg |
| Materiale | , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rektangulært |
| Variabel størrelse | 172/229/276 cm |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |
Havebord med udtræk. Inklusiv 2 tillægsplader, som kan opbevares under bordpladen. Havebordet har en sort bordplade i kunsttræ. Matchende stel og ben i pulverlakeret aluminium. Kunstigt træ har udseende og tekstur af naturligt træ uden behov for vedligeholdelse. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. Du kan nemt udvide bordet til enten 229 eller 276 cm for at rumme større sammenkomster. B95 x L172 x H76 cm
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 172/276 cm, Højde 76 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 67 cm |
| Udtræksbord | Inkl. 2 tillægsplader, Tillægspladerne kan opbevares under bordpladen |
| Størrelse usamlet | Bredde 99/60 cm, Længde 210/99 cm, Højde 11/9 cm |
| Vægt | 35,7/12,75 kg |
| Materiale | , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rektangulært |
| Variabel størrelse | 172/229/276 cm |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |



