
Piedestal med rillet design og travertinlook, fremstillet af fibercement. Velegnet til udendørsbrug og ideel til at udstille for eksempel plantekrukker eller lanterner. B30 x L30 x H48 cm
Varenummer: 6426080
| Størrelse samlet | Bredde 30 cm, Længde 30 cm, Højde 48 cm |
|---|---|
| Materiale | |
| Farve | Travertin |
| Vægt | 10 kg |
| Maks. belastning | 25 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |
Piedestal med rillet design og travertinlook, fremstillet af fibercement. Velegnet til udendørsbrug og ideel til at udstille for eksempel plantekrukker eller lanterner. B30 x L30 x H48 cm
Varenummer: 6426080
| Størrelse samlet | Bredde 30 cm, Længde 30 cm, Højde 48 cm |
|---|---|
| Materiale | |
| Farve | Travertin |
| Vægt | 10 kg |
| Maks. belastning | 25 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |


