
Liggeunderlag med polyuretanskum og overflade i polyester. Selvoppustelig. B60 x L190 x H7.5 cm
Varenummer: 4700036
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 190 cm, Højde 7,5 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 18 cm, Længde 63 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 1.85 kg |
| Materiale | 100% polyester, Polyuretanskum |
| Til daglig brug | Nej |
| Udstyr | Selvoppustelig |
| Maks. belastning | 150 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Liggeunderlag med polyuretanskum og overflade i polyester. Selvoppustelig. B60 x L190 x H7.5 cm
Varenummer: 4700036
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 190 cm, Højde 7,5 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 18 cm, Længde 63 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 1.85 kg |
| Materiale | 100% polyester, Polyuretanskum |
| Til daglig brug | Nej |
| Udstyr | Selvoppustelig |
| Maks. belastning | 150 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


