
Varenummer: 2778400
| Type | Badeværelsesopbevaring |
|---|---|
| Materiale | Betræk 100% bomuld, For 100% polyester (100% genanvendt), Fyld 100% polyester (100% genanvendt) |
| Størrelse | Bredde 21 cm, Længde 13 cm, Dybde 6 cm |
| Farve | Latte, Terrakotta |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rens - normal proces |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 2778400
| Type | Badeværelsesopbevaring |
|---|---|
| Materiale | Betræk 100% bomuld, For 100% polyester (100% genanvendt), Fyld 100% polyester (100% genanvendt) |
| Størrelse | Bredde 21 cm, Længde 13 cm, Dybde 6 cm |
| Farve | Latte, Terrakotta |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rens - normal proces |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Producent | Kontakt Kundeservice |