
Varenummer: 2524263
| Materiale | 95% bomuld/5% polyester |
|---|---|
| Materiale, bagside | Bagside i SEBS |
| Toiletforligger | 47x47 cm |
| Størrelse | 47x75 cm |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Antracitgrå |
| Farvemetode | Farvet |
| Kvalitet | BASIC |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 2524263
| Materiale | 95% bomuld/5% polyester |
|---|---|
| Materiale, bagside | Bagside i SEBS |
| Toiletforligger | 47x47 cm |
| Størrelse | 47x75 cm |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Antracitgrå |
| Farvemetode | Farvet |
| Kvalitet | BASIC |
| Producent | Kontakt Kundeservice |