
Stål og hærdet glas. B80 x H150 x D35 cm
Varenummer: 3600202
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | Stål, Hærdet glas |
| Materiale | Front Stål, Hærdet glas, Top Stål, Bund Stål, Side Stål, Hærdet glas, Ben Stål, Stel Stål, Hylde Stål |
| Døre | Stål, Hærdet glas |
| Vitrinedøre (glas) | Hærdet glas |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 150 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 153 cm, Højde 22 cm |
| Vægt | 43 kg |
| Maks. belastning | 18 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Producent |
Stål og hærdet glas. B80 x H150 x D35 cm
Varenummer: 3600202
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | Stål, Hærdet glas |
| Materiale | Front Stål, Hærdet glas, Top Stål, Bund Stål, Side Stål, Hærdet glas, Ben Stål, Stel Stål, Hylde Stål |
| Døre | Stål, Hærdet glas |
| Vitrinedøre (glas) | Hærdet glas |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 150 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 153 cm, Højde 22 cm |
| Vægt | 43 kg |
| Maks. belastning | 18 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Producent |



