
Spisebord med bordplade i massiv eg og sorte ben i stål. Træet er behandlet med olie for at beskytte det og fremhæve dets naturlige farve. Hvert bord har sit eget unikke udseende. B80 x L140 x H75 cm
Varenummer: 3670375
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv eg, Stål |
| Materiale | Top Massiv eg, Ben Stål |
| Udseende | Materialerne og/eller produktionsmetoden giver hvert produkt deres eget unikke udtryk |
| Farve | Natur eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 140 cm, Højde 75 cm |
| Afstand mellem ben | 110 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 150 cm, Længde 88 cm, Højde 22 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Spisebord med bordplade i massiv eg og sorte ben i stål. Træet er behandlet med olie for at beskytte det og fremhæve dets naturlige farve. Hvert bord har sit eget unikke udseende. B80 x L140 x H75 cm
Varenummer: 3670375
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv eg, Stål |
| Materiale | Top Massiv eg, Ben Stål |
| Udseende | Materialerne og/eller produktionsmetoden giver hvert produkt deres eget unikke udtryk |
| Farve | Natur eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 140 cm, Højde 75 cm |
| Afstand mellem ben | 110 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 150 cm, Længde 88 cm, Højde 22 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



