
Massiv eg og egefiner. B160 x H80 x D42 cm
Varenummer: 3670132
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , , , Træfiberplade, Poppelkrydsfiner, Massiv birk, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg, , , Massiv birk, Ben Massiv eg, , , , , Poppelkrydsfiner, , Hylde ABS-plast |
| Døre | , Træfiberplade |
| Håndtag | |
| Behandling | Klar lak |
| Farve | Natur eg |
| Inklusiv | 3 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 80 cm, Dybde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 56 cm, Længde 169 cm, Højde 31 cm |
| Vægt | 47 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv eg og egefiner. B160 x H80 x D42 cm
Varenummer: 3670132
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , , , Træfiberplade, Poppelkrydsfiner, Massiv birk, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg, , , Massiv birk, Ben Massiv eg, , , , , Poppelkrydsfiner, , Hylde ABS-plast |
| Døre | , Træfiberplade |
| Håndtag | |
| Behandling | Klar lak |
| Farve | Natur eg |
| Inklusiv | 3 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 80 cm, Dybde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 56 cm, Længde 169 cm, Højde 31 cm |
| Vægt | 47 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


