
Kunstfiner og stål. B150 x H80 x D41 cm
Varenummer: 3670352
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Stål |
| Materiale | , , , , , Ben Stål, , |
| Døre | , |
| Skuffe | , , , , |
| Håndtag | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 80 cm, Dybde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 59 cm, Længde 162 cm, Højde 17 cm |
| Vægt | 43 kg |
| Maks. belastning | 35 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B150 x H80 x D41 cm
Varenummer: 3670352
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Stål |
| Materiale | , , , , , Ben Stål, , |
| Døre | , |
| Skuffe | , , , , |
| Håndtag | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 80 cm, Dybde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 59 cm, Længde 162 cm, Højde 17 cm |
| Vægt | 43 kg |
| Maks. belastning | 35 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


