
Kurv designet til praktisk opbevaring. Ydersiden er vævet dunhammer med en blød polyesterforing og en robust stålramme. Ideel til organisering i entréer eller opbevare badeværelsestilbehør. Foringen kan vaskes ved 30°C. B16 x L22 x H14 cm
| Materiale | , Dunhammer, Stål |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 16 cm, Længde 22 cm, Højde 14 cm |
| Farve | Natur |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kurv designet til praktisk opbevaring. Ydersiden er vævet dunhammer med en blød polyesterforing og en robust stålramme. Ideel til organisering i entréer eller opbevare badeværelsestilbehør. Foringen kan vaskes ved 30°C. B16 x L22 x H14 cm
| Materiale | , Dunhammer, Stål |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 16 cm, Længde 22 cm, Højde 14 cm |
| Farve | Natur |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Producent | Kontakt Kundeservice |