VEJLBYLænestol VEJLBY mørkegråt stof
Stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B75 x H100 x D91 cm
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål |
| Materiale | Sæde: Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg: Skum, Krydsfiner, Polyester, Armlæn: Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben: PP (polypropylen) |
| Stel | Krydsfiner |
| Sæde | Stof: Polyester, Skum materiale: Polyuretanskum, Skum densitet : 25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof: Polyester, Skum materiale: Polyuretanskum, Skum densitet : 25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof: Polyester, Skum materiale: Polyuretanskum, Skum densitet : 25 kg/m³ |
| Ben | PP (polypropylen) |
| Fyld | 100% polyester, 100% polyester |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Mørkegrå |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde: 75 cm, Højde: 100 cm, Dybde: 91 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Sædedybde | 51 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde: 76 cm, Længde: 80 cm, Højde: 58 cm |
| Vægt | 29 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
køb lænestol vejlby
fantastisk stol
Navn: jens nørgård
ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΗ
Για τα χρήματα της είναι πολύ-πολύ καλή και κυρίως αναπαυτική. Φαίνεται να είναι και καλή κατασκευή. Αντί για καναπέ πήρα δυο από αυτές έτσι τις χρησιμοποιώ καθημερινά. Η τιμής της σε σύγκριση με αντίστοιχα προϊόντα από άλλο σκανδιναβικό κατάστημα είναι πολύ πιο τίμια.
Navn: STEFANOS
Naslanjač VEJLBY temno siv
Naslanjač se lepo poda naši dnevni in naši sedežni. Zelo udoben in primeren za večerno branje knjig. Zelo priporočam.
Navn: Ines
Stoel
Mooi en niet duur
Navn: Grietje
Relax fotelje
Odlična konstrukcija i materijal Vrlo su udobne i u svaku oreooruku
Navn: Vlatka
Křeslo
Fantastické, pohodlné.
Navn: Marcela
Vejlby fauteuil
Fijne relax stoel met een zachte stoffen bekleding, een stevige en comfortabele stoel voor een betaalbare prijs.
Navn: JAN
Чудесно кресло
Много удобно кресло! Лесно за сглобяване. Препоръчвам!
Navn: Дарина
Encantada con el producto
Muy comodo, economico y facil de montar. Encantada estoy con el. No es excesivamente grande, tamaño perfecto.
Navn: M.Angeles
Sofá Reclinável
O sofá é muito confortável, a entrega foi muito rápida, parece ser de muito boa qualidade. Estou muito satisfeita com o artigo e também com o atendimento. Voltarei a comprar nesta loja, sem dúvida!
Navn: Luísa
JYSK tilbyder en række forskellige muligheder for levering, når du handler online. Her kan du finde et overblik og vælge den løsning, der passer bedst til dig.
Click & collect – gratis
Med Click & Collect kan du reservere produkter, som er på lager i en JYSK-butik og afhente dem der. Med Click & Collect vil du inden for 30 minutter få besked fra butikken, når dine varer er klar til afhentning. Der er ingen fragtomkostninger, når du bruger Click & Collect, og du betaler først, når du henter dine varer i butikken.
Afhent i butik - gratis
På hjemmesiden har du adgang til et endnu større sortiment, end du finder i vores butikker. Hvis du ønsker at købe produkter, der kun sælges online, betaler du på hjemmesiden og vælger levering til en JYSK-butik efter eget valg. Du bliver kontaktet af butikken, når dine varer er klar til afhentning. Denne mulighed for levering gælder alene, hvis din ordre overstiger en vis værdi.
Bemærk, at visse produkter ikke kan købes til afhentning i butik på grund af deres vægt eller emballage.
Hjemmelevering af mindre produkter – se priser
Når du handler på hjemmesiden, kan du vælge at få leveret din ordre til din hjemmeadresse, arbejdsplads eller hvor det ellers passer dig. Mindre pakker bliver leveret med posten eller af andre firmaer med speciale i at udbringe pakker.
Hjemmelevering af større pakker – se priser
I forbindelse med køb af større produkter som møbler, senge, madrasser osv. foretrækker mange kunder at få produkterne leveret.
Derfor samarbejder JYSK med store transportfirmaer, der er kendt for god service og levering til tiden. I forbindelse med dit køb kan du vælge, om du vil have levering til kantstenen eller helt ind i det rum, hvor varen skal stå.
Du kan se muligheder og priser i forbindelse med bestillingen.
Kun i butik
For JYSK er det vigtigt at give vores kunder alle muligheder både online og i vores butikker. I særlige tilfælde er der dog produkter, der kun kan afhentes i vores butikker. Det drejer sig typisk om udgående varer eller varer, der kun bliver solgt i en kortere periode. Hvis du finder produkter på hjemmesiden, som kun kan afhentes i butikken, kan du bestille dem via Click & Collect, eller besøge en af vores butikker, hvor vi glæder os til at tage imod dig.
Fragtpriser
Læs mere om fragtløsninger og priser.