
Varenummer: 1764800
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Vask | 60°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes før brug |
| Størrelse | Bredde 140 cm, Længde 240 cm |
| Vægt | 180 g/m². |
| Farvemetode | Pigment printet |
| Egenskab | Trykt |
| Farve | Beige, Brun, Latte |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent |
Varenummer: 1764800
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Vask | 60°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes før brug |
| Størrelse | Bredde 140 cm, Længde 240 cm |
| Vægt | 180 g/m². |
| Farvemetode | Pigment printet |
| Egenskab | Trykt |
| Farve | Beige, Brun, Latte |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent |