
Køletaske med en kapacitet på 19 liter, inklusiv et praktisk bærehåndtag og justerbar rem. Med slidstærkt aluminiumfolie indvendigt og naturfarvet polyester udvendigt. Køletasken holder indholdet køligt til dagsture, picnic eller strandture. B25 x L34 x H26 cm
| Størrelse | Bredde 25 cm, Længde 34 cm, Højde 26 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 25 cm, Længde 34 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 0,35 kg |
| Liter | 19 Ltr. |
| Indvendigt materiale | Aluminium folie |
| Udvendigt materiale | 100% polyester |
| Farve | Brun |
| Til kontakt med fødevarer | Ja |
| Producent |
Køletaske med en kapacitet på 19 liter, inklusiv et praktisk bærehåndtag og justerbar rem. Med slidstærkt aluminiumfolie indvendigt og naturfarvet polyester udvendigt. Køletasken holder indholdet køligt til dagsture, picnic eller strandture. B25 x L34 x H26 cm
| Størrelse | Bredde 25 cm, Længde 34 cm, Højde 26 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 25 cm, Længde 34 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 0,35 kg |
| Liter | 19 Ltr. |
| Indvendigt materiale | Aluminium folie |
| Udvendigt materiale | 100% polyester |
| Farve | Brun |
| Til kontakt med fødevarer | Ja |
| Producent |


