
Luftmadras i PVC med blød overflade af velour. Med indbygget elektrisk pumpe. Inkl. opbevaringstaske. B152 x L203 x H51 cm
Varenummer: 4706100
| Størrelse | Bredde 152 cm, Længde 203 cm, Højde 51 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 39 cm, Højde 35,5 cm |
| Vægt | 9,02 kg |
| Materiale | |
| Overflade materiale | Velour flock |
| Til daglig brug | Nej |
| Udstyr | |
| Medfølger | Reparationslap, Opbevaringstaske |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Oppumpningstid | 4 minutter |
| Maks. belastning | 300 kg |
| Producent |
Luftmadras i PVC med blød overflade af velour. Med indbygget elektrisk pumpe. Inkl. opbevaringstaske. B152 x L203 x H51 cm
Varenummer: 4706100
| Størrelse | Bredde 152 cm, Længde 203 cm, Højde 51 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 39 cm, Højde 35,5 cm |
| Vægt | 9,02 kg |
| Materiale | |
| Overflade materiale | Velour flock |
| Til daglig brug | Nej |
| Udstyr | |
| Medfølger | Reparationslap, Opbevaringstaske |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Oppumpningstid | 4 minutter |
| Maks. belastning | 300 kg |
| Producent |



