
Loungestol i UV-beskyttet plast. Kan stables. B67 x H74 x D74 cm
Varenummer: 3725172
| Størrelse samlet | Bredde 67 cm, Højde 74 cm, Dybde 74 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 37 |
| Stole armlæns højde | 57 cm |
| Vægt | 6,50 kg |
| Materiale | Stel Polypropylen, Ryg Polypropylen, Sæde Polypropylen, Armlæn Polypropylen, Ben Polypropylen |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan stables |
| Egenskaber | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Loungestol i UV-beskyttet plast. Kan stables. B67 x H74 x D74 cm
Varenummer: 3725172
| Størrelse samlet | Bredde 67 cm, Højde 74 cm, Dybde 74 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 37 |
| Stole armlæns højde | 57 cm |
| Vægt | 6,50 kg |
| Materiale | Stel Polypropylen, Ryg Polypropylen, Sæde Polypropylen, Armlæn Polypropylen, Ben Polypropylen |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan stables |
| Egenskaber | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


