
Rundt havebord med grå bordplade i cement med travertinlook. Matchende fod i pulverlakeret stål. Ø120 x H74 cm
Varenummer: 3725171
| Størrelse samlet | Diameter 120 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 71 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 127/67/12 cm, Længde 127/67/12 cm, Højde 6/3,5/71,5 cm |
| Vægt | 26/17/3 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Cement, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Grå |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Rundt havebord med grå bordplade i cement med travertinlook. Matchende fod i pulverlakeret stål. Ø120 x H74 cm
Varenummer: 3725171
| Størrelse samlet | Diameter 120 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 71 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 127/67/12 cm, Længde 127/67/12 cm, Højde 6/3,5/71,5 cm |
| Vægt | 26/17/3 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Cement, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Grå |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



