
Rundt barbord med hvid bordplade i UV-beskyttet plast. Stel og ben i pulverlakeret stål. Bordet kan foldes fladt og opbevares nemt. Ø80 x H110 cm
Varenummer: 3700292
| Størrelse samlet | Diameter 80 cm, Højde 110 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 110 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 81 cm, Længde 135 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 7,3 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Polyethylen, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Funktion | Foldbar |
| Behandling | |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | UV-beskyttet |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Rundt barbord med hvid bordplade i UV-beskyttet plast. Stel og ben i pulverlakeret stål. Bordet kan foldes fladt og opbevares nemt. Ø80 x H110 cm
Varenummer: 3700292
| Størrelse samlet | Diameter 80 cm, Højde 110 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 110 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 81 cm, Længde 135 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 7,3 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Polyethylen, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Funktion | Foldbar |
| Behandling | |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | UV-beskyttet |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



