
Havebænk i FSC® hårdttræ. B140 x H82 x D51 cm.
Varenummer: 3726222
| Størrelse samlet | Bredde 140 cm, Højde 82 cm, Dybde 51 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 45 |
| Stole armlæns højde | 66 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 140 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 11,5 kg |
| Materiale | Stel Mahogni, Ryg Mahogni, Sæde Mahogni, Armlæn Mahogni, Ben Mahogni |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Personer | 2 |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | Malet |
| Farve | Hvid |
| Testet til | 220 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Havebænk i FSC® hårdttræ. B140 x H82 x D51 cm.
Varenummer: 3726222
| Størrelse samlet | Bredde 140 cm, Højde 82 cm, Dybde 51 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 45 |
| Stole armlæns højde | 66 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 140 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 11,5 kg |
| Materiale | Stel Mahogni, Ryg Mahogni, Sæde Mahogni, Armlæn Mahogni, Ben Mahogni |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Personer | 2 |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | Malet |
| Farve | Hvid |
| Testet til | 220 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |


