
Massivt træ og egefiner. B60 x H179 x D60 cm
Varenummer: 3601292
| Materiale | , Massiv birk, Massiv eg |
|---|---|
| Materiale | Ben Massiv eg |
| Stel | , Massiv birk, Massiv eg |
| Kroge | Massiv eg |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 179 cm, Dybde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 9 cm, Længde 170 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 32 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Massivt træ og egefiner. B60 x H179 x D60 cm
Varenummer: 3601292
| Materiale | , Massiv birk, Massiv eg |
|---|---|
| Materiale | Ben Massiv eg |
| Stel | , Massiv birk, Massiv eg |
| Kroge | Massiv eg |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 179 cm, Dybde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 9 cm, Længde 170 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 32 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



