
Varenummer: 2782401
| Type | Tandbørsteholder |
|---|---|
| Materiale | Glas (62% genanvendt) |
| Størrelse | Diameter 8 cm, Højde 11 cm |
| Liter | 260ml |
| Farve | Brun |
| Tåler opvaskemaskine | Nej |
| Til kontakt med fødevarer | Nej |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 2782401
| Type | Tandbørsteholder |
|---|---|
| Materiale | Glas (62% genanvendt) |
| Størrelse | Diameter 8 cm, Højde 11 cm |
| Liter | 260ml |
| Farve | Brun |
| Tåler opvaskemaskine | Nej |
| Til kontakt med fødevarer | Nej |
| Producent | Kontakt Kundeservice |