
Massiv fyr og kunstfiner. B150 x H85 x D45 cm
Varenummer: 3690540
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Massiv birk, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben Massiv fyr, , |
| Døre | Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Hængsler | Stål |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 låger, 3 skuffer, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 85 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 157 cm, Højde 29 cm |
| Vægt | 56 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Massiv fyr og kunstfiner. B150 x H85 x D45 cm
Varenummer: 3690540
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Massiv birk, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben Massiv fyr, , |
| Døre | Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Hængsler | Stål |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 låger, 3 skuffer, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 150 cm, Højde 85 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 157 cm, Højde 29 cm |
| Vægt | 56 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



