
Varenummer: 7202299
| Madrastype | Underlag |
|---|---|
| Bolster | 100% polyester |
| Vask | Nej |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 80 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 80x200 |
| Pakket | Foldet |
| Vægt | 0,5 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Kvalitet | BASIC |
| Producent |
Varenummer: 7202299
| Madrastype | Underlag |
|---|---|
| Bolster | 100% polyester |
| Vask | Nej |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 80 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 80x200 |
| Pakket | Foldet |
| Vægt | 0,5 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Kvalitet | BASIC |
| Producent |



